17 czerwca 2026

♥ "Z drugiej ręki". / From second hand.

Dobry wieczór! :) W końcu prezentuję Wam kilka zdobyczy "z drugiej ręki". Pierwszą z nich są dżinsy z wysokim stanem i ciekawie podwiniętymi nogawkami. Mają ładny odcień błękitu i świetnie wyglądają nie tylko w połączeniu ze sportowym obuwiem, ale i sandałami na obcasie. Drugim elementem garderoby jest wiskozowa sukienka z modnym rozcięciem i delikatnymi guzikami. Co prawda mam już kieckę dokładnie o tym samym wzorze, również z second-hand'u, ale bawełnianą, z długim rękawem, o kroju koszulowym. Zaprezentowałam ją już jakiś czas temu na blogu (wpis tutaj). Poniższa spodobała mi się równie tak samo. Wkrótce pokażę Wam z czym ją zestawiłam. Ostatnim już produktem są dżinsy z szerokimi nogawkami wykonane z grubszego, rozciągliwego materiału, również z wysokim stanem. Akurat szukałam takiego modelu w ciemnym kolorze, który świetnie będzie się prezentował z sandałami na obcasie. Mam nadzieję, że któraś z poniższych rzeczy przypadła Wam do gustu. Życzę miłego wieczoru oraz dobrej i spokojnej nocy. :)

Pep&Co

14 czerwca 2026

♥ OOTD: Cherry lady.



Witam Was serdecznie! :) Dzisiaj pojawiam się z nowym zestawem, a w nim w roli głównej wiskozowa sukienka "z drugiej ręki", którą kupiłam jakiś rok temu. Charakteryzuje się nie tylko wzorem na czasie, ale i modnymi guziczkami oraz odcięciem pod biustem, a także ciekawym wiązaniem z tyłu. Poza tym, jest lekka, zwiewna i wygodna. Dobrałam do niej skórzane sandały, które świetnie pasują kolorystycznie oraz delikatny komplet biżuterii i bambusową torebkę. Mam nadzieję, że podoba Wam się to połączenie. Życzę miłego wieczoru oraz udanego tygodnia! :)

10 czerwca 2026

♥ OnlyBio: Peeling do ciała malina. / OnlyBio: Raspberry body scrub.

Opis producenta

Cukrowy peeling do ciała OnlyBio z maliną nordycką. Zawarty w formule ekstrakt z maliny nordyckiej uelastyczni skórę, przywróci jej gładkość i odpowiednie, głębokie nawilżenie. Zmysłowy zapach maliny wprowadzi Cię w znakomity nastrój i otuli swoją słodyczą!

07 czerwca 2026

♥ Nowości z sieciówek. / New in.

Hej! :) Na koniec tygodnia przygotowałam dla Was post z kilkoma nowościami ze znanej, polskiej sieciówki. Pierwszą z nich jest kopertowa midi sukienka wykonana głównie z wiskozy. Charakteryzuje się nie tylko modnym wzorem, ale i asymetrycznym dołem, falbanami oraz regulowanymi ramiączkami. Spodobała mi się ze względu na połączenie kolorów, krój oraz deseń. Jedynie mogę się przyczepić do lekko prześwitującego materiału i braku napy przy dość głębokim dekolcie. Na szczęście takie posiadam, więc sama sobie jedną przyszyję. Dodam, że sukienka jest w dobrej cenie. Mnie udało się kupić ją taniej za zebrane w aplikacji punkty, wymienione na kupon rabatowy. Myślę, że ta kiecka świetnie będzie wyglądać w połączenie z czarnymi sandałami i skórzaną kurtką ramoneską w rockowym stylu. Drugim produktem jest szydełkowa chusta w stylu boho. Można ją wykorzystać nie tylko jako nakrycie głowy, ale i ozdobę szortów, spódnicy czy spodni, co wkrótce Wam tutaj pokażę. Ostatnim już elementem garderoby jest bikini. Góra o kroju balkonetki  z dekoltem w serek i regulowanymi ramiączkami. Natomiast dół to figi z wysokim stanem. Ten komplet również udało mi się zamówić taniej, dzięki zebranym w aplikacji punktom, które wymieniłam na wspomnianą wyżej zniżkę. Mam nadzieję, że któraś z poniższych rzeczy przypadła Wam do gustu. Życzę miłego wieczoru oraz udanego tygodnia! :)

Sinsay

04 czerwca 2026

♥ OOTD: Lavender.


Cześć! :) Tym razem mam dla Was nowy zestaw. Jego bazą jest bawełniana sukienka, którą kupiłam w second-handz'ie jakiś rok temu. Ma oversize'owy krój, więc przewiązuję ją paskiem z plecionki, by wyglądała nieco zgrabniej. Poza tym, dobrałam do niej kardigan z domieszką wełny (również pochodzący "z drugiej ręki"), delikatny zestaw biżuterii, skórzane sandały, które są bardzo wygodne, stabilne i na dodatek w świetnej cenie, a także torebkę z plecionki - też z second hand'u. Mam nadzieję, że podoba Wam się to połączenie. Życzę dobrej i spokojnej nocy oraz udanego weekend'u! :)