10 marca 2014

♥ My Dream Came True

"Gdy myślimy o realizacji marzeń,
nie jesteśmy nigdy sami."

Raoul Follereau


Marzenia sprawiają, że człowiek ciągle do czegoś dąży, ma jakieś cele w życiu, które pragnie zrealizować. To one napędzają nas do działania, sprawiają, że nasze życie staje się ciekawsze, a te spełnione wywołują uśmiech na naszej twarzy i ogromne szczęście w naszym sercu. Każdy ma jakieś marzenia, czy to małe, czy duże. Marzymy o rozwoju osobistym, zawodowym, szczęściu, miłości i stabilizacji w rodzinie, pięknym domu, pokoju na świecie, braku głodu, cierpień czy przestępstw. Warto marzyć, ponieważ marzenia napędzają nas do działania i sprawiają, że nasze życie nie jest bezbarwne, lecz pełne kolorów.

Jedno z moich marzeń spełniło się kilka tygodni temu. Nareszcie mam upragniony sprzęt, który umożliwi mi rozwój bloga i mam nadzieję, że również pozwoli na spełnienie kolejnych planów, a tych jest jeszcze wiele. Mam też nadzieję, że przed nami wszystkimi jest jeszcze dużo czasu na  realizację pragnień. Wiem jedno, nie należy ich odkładać na później. Ważne też, aby walczyć o nie do samego końca! A jeśli wydaje Ci się, że Twoje marzenie nie jest możliwe do spełnienia, to znaczy, że sam w nie tak naprawdę nie wierzysz, więc zmień to jak najszybciej i walcz!


Dreams cause that people still are aspiring to something, have some senses of purpose which want to carry out. Dreams are urging us for action, because of them our life is becoming more interesting and these fulfilled are evoking the smile on our faces and intense luck in our hearts. Everyone has some dreams - small or big. We are dreaming about personal and professional development, happiness, love and the stabilization in family, beautiful house, peace in the world, about lack of hunger, suffering or crimes. It is worthwhile dreaming, dreams are urging us for action and because of them our life isn't colourless but full of colours.

One of my dreams came true a few weeks ago. At last I have a longed-for equipment which will enable the development of my blog and I hope that it will also let to fulfill next plans because I still have them a lot. I also hope that a lot of time is still for the realization of our dreams. We shouldn't put our dreams on later. Important also is that we should fight for them to the end! And if you think that your dream isn't possible to fulfil it seems you don't believe in it, so change it as soon as possible and fight!

13 komentarzy:

 1. Aparat na pewno pomoże w rozwoju bloga. Teraz czas na posty przeplatane pięknymi zdjęciami! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. how nice
  Im so happy for you

  OdpowiedzUsuń
 3. Motywująco, nie mogę się doczekać nowych zdjęć. Zgodzę się z Tobą, że nie ma sensu odkładać marzeń na później, bo później po prostu może nie nastąpić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Też od dłuższego czasu zbieram się do kupienia aparatu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow! I wish you so much fun with it!!

  ♥ www.sugarpopfashion.com ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Cieszę się razem z tobą i czekam na masę zdjęć, choć u mnie po zakupie lustrzanki, aż tak wiele ich nie przybyło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo :) U mnie pojawiłaby się masa, gdybym miała chętnych do ich robienia ;)

   Usuń
 7. Very happy for you! Have fun with it <3

  http://www.vonvogue.com/
  New Post: Checks
  xx, Claire from Vancouver, Canada

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak fajnie, pozdrawiam!
  Edita
  www.pret-a-reporter.co.uk

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze.Thank you very much for all comments.