06 września 2016

♥ Buy Bubble Football.


Cześć! :) Dzisiaj przychodzę do Was z postem rozrywkowym. Mianowicie pragnę Wam przedstawić stronę Buy Bubble Football, która oferuje produkty zapewniające świetną i niezapomnianą zabawę! Firma powstała w roku 2008. Przoduje w dziedzinie artykułów nadmuchiwanych. Może pochwalić się doświadczonym personelem, zaawansowaną techniką oraz profesjonalnym sprzętem, potrzebnym do wytwarzania swoich cudów. Co ciekawe, każdy może stworzyć swoją indywidualną zabawkę, zaczynając od loga, poprzez wielkość, kształt czy charakter. Własny projekt jest jak najbardziej mile widziany. Warto również dodać, że produkty firmy Buy Bubble Football są zgodne z wszystkimi wymogami w zakresie bezpieczeństwa. Koniecznie sprawdźcie witrynę i jej szalone kategorie. Szczególnie polecam stronę miłośnikom sportów ekstremalnych. Przyznam, że sama marzę o skoku ze spadochronem, więc chętnie zaczęłabym przygodę od zabaw wodnych czy po prostu na trawie z wykorzystaniem artykułów, jakie oferuje marka.


1.5 Red Dot inflatable bumper ball

Powyższa piłka wizualnie charakteryzuje się deseniem w czerwone kropki, co widać na zdjęciu. Jednak logo możecie stworzyć sami w cenie produktu. Jeśli chodzi o wielkości nadaje się dla osób o wzroście od 165 cm do 190 cm. W zestawie otrzymujemy torbę ochronną oraz podręczny zestaw narzędzi. Wysyłka do Europy, Stanów Zjednoczonych, Kanady oraz Australii jest darmowa. Dotarcie przesyłki zajmuje 15 dni roboczych. Należy również podkreślić, że mamy rok gwarancji. Pewnie zastanawiacie się jak należy napompować taką piłkę. Otóż spokojnie możecie użyć tej, która przeznaczona jest do nadmuchiwanego materaca. 

Gdy pompujesz piłkę:
 • upewnij się, że nie ma żadnych ostrych przedmiotów na ziemi gdy rozkładasz i pompujesz piłkę,
 • rozkładaj piłkę na płaskiej powierzchni, używaj pompy próżniowej by napompować piłkę,
 • dwukrotnie sprawdź stan piłki i upewnij się, że pas oraz uchwyty są poprawnie zainstalowane,
 • gracze powinni zapiąć pas oraz chwytać obie rączki ze stanowczą siłą podczas zabawy,
 • dzieci powinny z niej korzystać pod nadzorem osoby dorosłej.
Uwagi:
 • nie należy grać podczas deszczu lub silnego wiatru,
 • nie poleca się piłek dzieciom poniżej 7 roku życia ani dorosłym, którzy skończyli 65 lat,
 • nie rekomenduje się ich ludziom z chorobą serca, nadciśnieniem oraz słabym fizycznie, ewentualnie przed graniem należy skonsultować się z lekarzem,
 • maksymalny ciężar to 120 kg.
Utrzymanie:
 • regularne kontrolowanie oraz czyszczenie (po każdym graniu),
 • w razie jakiegokolwiek uszkodzenia, naprawianie przy użyciu dołączonego zestawu narzędzi;
 • pakowanie czystej, suchej piłki do torby ochronnej i przechowywanie jej w chłodnym i suchym miejscu.Druga piłka, tak jak przedstawia zdjęcie, jest przezroczysta. Jednak składając zamówienie można wnioskować o kolor jak i wzór. Jeśli chodzi o wielkości nadaje się dla osób o wzroście od 180 cm do 210 cm. W wypadku tego produktu dotarcie przesyłki zajmuje 12 dni roboczych. Reszta informacji, uwag oraz zasad utrzymania jest identyczna jak w przypadku pierwszego artykułu.

________________________________________________
* post powstał we współpracy z Buy Bubble Football /post arose in cooperation with Buy Bubble Football

3 komentarze:

 1. Musi być w tej kuli świetna zabawa, kiedyś się na to skuszę :-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze.Thank you very much for all comments.