05 lutego 2013

♥ Valentine's Day: Gifts For Him.

Do Walentynek już niewiele pozostało, w związku z tym postanowiłam zrobić post z propozycjami prezentów dla panów. Dotyczą one głownie ubioru i rozrywki. Lecz nie mogło zabraknąć miejsca również dla urody. Mam nadzieję, że moje pomysły pokierują Was do wyboru, z którego będziecie zadowolone, a tym bardziej Wasi mężczyźni.


Po pierwsze zegarek - rzecz niezbędna, która zawsze się przyda oraz jest modnym dodatkiem. A i nie będzie już żadnych wymówek związanych ze spóźnieniem ;) Jako przykład wybrałam model firmy Adidas, który szczególnie mi się spodobał ze względu na budowę jak i typowo męski kolor. Po drugie koszulka z ciekawym printem. Tutaj prezentuję T-shirt firmy House w nieśmiertelnym, bazowym, białym kolorze. (Dostępna również w czarnym). Kolejną propozycją jest elektryczna maszynka do golenia. Moim zdaniem to również rzecz niezbędna. Zarost natomiast jest bardzo zbędny według mnie! Następną propozycją, idealną na tę porę jest ciepła czapka. Niekoniecznie tego typu rzecz jasna. Ja wybrałam ten model (firmy Reserved), ponieważ to hit tej zimy. Prezentem oklepanym, ale jak dla mnie zawsze przydatnym są bokserki. Mnie podobają się te zabawne. Tutaj od firmy Reserved. Jeśli znamy ulubiony zapach partnera, wiemy, że nie posiada ich w wielkim zapasie warto postawić na perfumy. Może to nic oryginalnego, ale myślę, że zawsze ucieszy. To oznaka tego, że dobrze go znamy, wiemy co lubi i czego mu brakuje w danym momencie. Natomiast nie warto inwestować w perfumy, jeśli nie mamy pojęcia jakie wybrać. Kolejną propozycją jest pasek. Również bardzo przydatna rzecz. Warto postawić na skórzany, który będzie służył na długi czas. Dobry, to taki, który wykonany jest z jednej warstwy, nie dwóch sklejonych ze sobą. Jeśli widzicie, że Wasz mężczyzna ma stary, poniszczony portfel, to nowy jest bardzo dobrym prezentem na tę okazję.


Bardziej rozrywkową propozycją jest karnet, na przykład na siłownię czy basen. Jeśli Twój chłopak/mąż lubi uprawiać sport, to na pewno będzie zadowolony z takiego prezentu. Możesz również zainwestować w bilety na mecz jego ulubionej drużyny piłki nożnej, siatkowej, koszykówki czy hokeja. Innym pomysłem, świetnym na zimę jest ciepły szalik. Wybrałam tutaj prosty w szarym kolorze firmy Top Secret. Kolejnym przykładem jest zegar ścienny - oryginalny, przypominający oponę, z samochodem w tle. Tutaj prezentuję znaleziony na allegro.pl. Oprócz czapki czy szalika, na tę porę trafnym prezentem będą rękawiczki. Ważne, żeby były ciepłe i dobrej jakości. Jeśli Wasz wybranek lubi jeździć na desce czy nartach, to warto wybrać te typowo sportowe. Następną propozycją rozrywkową jest płyta CD z ulubioną muzyką. Natomiast jeśli w Waszym mieście lub okolicy w najbliższym czasie ma wystąpić jego ulubiony wykonawca/zespół, to pięknym prezentem będą bilety na koncert. A może Twój mężczyzna jest wielkim fanem kina? Warto zrobić mu prezent w postaci filmów na DVD, tym bardziej jeśli zdarzyło się, że chciał na przykład kiedyś wybrać się na konkretny seans, a po prostu nie dał rady. Jeżeli jednak woli czytać książki, to wybierz jego ulubiony gatunek lub (auto)biografię osoby, której jest fanem.

Dziewczyny, nie zapomnijcie o romantycznej kolacji wykonanej oczywiście samodzielnie! :)

1 komentarz:

 1. everything on this post would make a really nice valentines gift. My favorite: the watch and wallet.
  Would love if you could stop by my blog :)
  xx,
  ** Style Id Net **
  ** Style Id Net Twitter**

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze.Thank you very much for all comments.