08 maja 2016

♥ Meet Dezzal: A New Fashion Brand.


Cześć! :) Dzisiaj chciałam Wam przedstawić nową na rynku markę odzieżową. Zapraszam do zapoznania się i wyrażenia opinii na temat oferowanego przez nią asortymentu. Miłego oglądania oraz czytania! :)

Dezzal to Twój przystanek docelowy w świecie mody. Czekają tam na Ciebie zakupy pełne niespodzianek, stylu i wielu ciekawych inspiracji. Marka oferuje nie tylko odzież pochodzącą spod rąk własnych, utalentowanych projektantów, ale też rewelacyjny zbiór starannie wyselekcjonowanych marek.


Pasja

Projektanci Deezal charakteryzują się wytwarzaniem: wyjątkowych produktów, które wyznaczają nowe trendy, płynnym łączeniem nowych materiałów, a także kunsztem. Marka dostarcza oryginalne, wyróżniające się wzornictwo oraz ekskluzywną odzież, która jest tak wyjątkowa, jak Ty.

Bajeczna świeżość

Dezzal kocha eksperymentować: wypróbowywać świeże, orzeźwiające pomysły - i wprowadzać je w życie, aby podzielić się nimi ze swoimi klientami. To właśnie oznacza dla nich rozwój produktu. Pomysłowość jest tym, co cenią. Ponadto, dążą do zapewnienia odpowiedniej jakości swoich wytworów, aby wywiązać się ze zobowiązania wobec każdego swojego konsumenta. Dlatego też, wszelki produkt jest starannie wytworzony, zgodnie z rygorystycznymi standardami, aby długo służył i ciągle świetnie się prezentował.


Identyfikacja

Marka, aby znaleźć się w czołówce mody internetowej, obrała sobie za zadanie dostarczenie odzieży od codziennej do wizytowej. W związku z tym, Dezzal ma szeroką i ciągle rozbudowującą się kolekcję, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Marka specjalizuje się w wyjątkowej odzieży dla młodych fanek mody miejskiej, które cenią sobie najwyższą jakość, unikalne wzory oraz pragną wyrazić siebie poprzez ubiór. Niezależnie od okazji, Dezzal pozwoli Ci się poczuć świetnie!

Zakupy na nowo

Marka oferuje Ci najbardziej ekscytujący świat mody, który jest w zasięgu Twojej ręki. Dlatego też, zapomnij o lokalnych centrach handlowych i pozwól swoim palcom pospacerować po klawiaturze. Odkryj bogatą symfonię różnych stylów międzynarodowych, abyś naprawdę mogła ubrać się tak, by zaimponować.

Pierwszeństwo

Klient jest w samym sercu Dezzal - na każdym kroku i przy każdej decyzji stawiają Cię na pierwszym miejscu. Nieważne gdzie jesteś, niezależnie od Twoich indywidualnych potrzeb, marka zobowiązuje się do możliwie najlepszego doświadczenia handlowego i niezapomnianej obsługi, na którą zasługujesz.1, 2

1, 2


1, 2

1, 2


1, 2


1, 2

1, 2

1, 2

______________________________________________
* post powstał we współpracy ze sklepem Dezzal / post arose in cooperation with Dezzal

13 komentarzy:

 1. wow!! clothes look magnificent! :D

  Have a great week ahead!
  Animated Confessions

  OdpowiedzUsuń
 2. So many great outfits! love

  www.bstylevoyage.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. What a stunning selection. I love all theme
  You have a interesting blog.
  I hope you will like mine
  xoxo
  www.welovefur.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnia spódnica - najładniejsza :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne rzeczy! Kilka dla siebie już widzę :-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze.Thank you very much for all comments.