02 stycznia 2017

♥ YesFashion.YesFashion.com to internetowy sklep odzieżowy, który oferuje wysokiej jakości sukienki, płaszcze, buty, akcesoria i wiele innych. Ponadto, w swoim asortymencie posiada ubrania z linii plus size. 

Grupą docelową marki są kobiety w wieku 18-35 lat, które kochają modę. Firma pragnie zapewnić im najmodniejsze rzeczy, jak również najlepsze doświadczenia związane z wysyłką. YesFashion ściśle dotrzymuje kroku zmieniającym się trendom. Zawsze ma oko, na wszystko, co związane z modą. W związku z tym, stara się ciągle rozwijać swój zespół.

Marka jest w stanie zaoferować opcje wysyłki na światowym poziomie. To wszystko za pośrednictwem długoterminowego partnerstwa z UPS, FedEx, DHL i innymi wiodącymi światowymi przewoźnikami. Profesjonalny personel magazynu zadba o twoje zamówienie, upewniając się, że jest ono pakowane zgodnie z rygorystycznymi i precyzyjnymi standardami firmy. Twoje produkty będą dokładnie sprawdzane i bezpiecznie pakowane przed ich wysłaniem.


YesFashion.com is an one-stop online fashion clothing store, which offers various high quality and high cost-effective women's dresses, coats, boots, plus size clothing, accessories and more.
Their target audiences are the women aged 18-35 who love fashion. They dedicate to providing their customers with the most fashionable items as well as the best shipping experience. To closely maintain the steps with the ever changing fashion trends, they always keep an eye on everything related to fashion. And they aim to develop a team with vigor and vitality.
They are able to offer world class shipping options through their long term partnerships with UPS, FedEx, DHL and other leading global carriers. Professional warehouse personnel will take good care of your orders by making sure they are packed in accordance with their rigorous and exacting standards. Your products will be carefully checked and securely packed before shipping out.

Z racji tego, że uwielbiam wszelkie nowości, postanowiłam zamówić coś ze strony internetowej, która jest głównym bohaterem tego wpisu. Postawiłam na szarą bluzę oraz wiosenny płaszcz. Jeśli chodzi o ten pierwszy element garderoby, to jest on w 100% zgodny ze zdjęciem, jakie widnieje na stronie sklepu. Choć przyznam, liczyłam, że będzie odrobinę grubszy. Co do składu, wykonany jest z bawełny i rayonu. Bluza jest przyjemna w dotyku, nie bije od niej sztucznością. Ponadto, ma ciekawe zdobienia w postaci frędzli. Nie tylko na przodzie, ale i na rękawach. Dostępna jest w dwóch kolorach: szarym i czarnym, od S do XL. Polecam zamawiać swój rozmiar. Ja trochę przesadziłam i bluza jest na mnie niestety za duża. To, jak prezentuje się w całej okazałości, możecie sprawdzić tutaj: klik. Natomiast, jeśli chodzi o okrycie wierzchnie, to w tym wypadku jestem trochę zawiedziona. Płaszcz nie jest niestety zgodny ze zdjęciem, co zresztą możecie sami sprawdzić i ocenić, zaglądając tutaj: klik. Wykonany jest z mieszanek poliestru, dlatego też jego jakość pozostawia trochę do życzenia. Poza tym, ma krzywo przyszyte guziki i nieobszyte dziurki na nie! Plusem jest to, że pięknie prezentuje się na osobie. Ładnie się układa, jest lekko rozkloszowany, świetnie dopasowany, posiada bufki oraz marszczenia z tyłu. Może robić też za marynarkę. Jednak mimo to, nie mogę go Wam polecić. Jakość jest zbyt kiepska.


BLUZA / SWEATSHIRT - TUTAJ / HERE


PŁASZCZ / COAT - TUTAJ / HERE

________________________________________________
* post powstał we współpracy z YesFashion / post arose in cooperation with YesFashion

10 komentarzy:

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze.Thank you very much for all comments.