04 stycznia 2017

♥ Thank you for 2016.


 1


Hej! :) Co prawda rok 2016 jest już za nami, ale myślę, że warto go powspominać. W końcu przeszłość to część naszego życia, o której nie możemy zapomnieć. Powinniśmy zachować na zawsze w naszej pamięci, wszystko to, co przytrafiło się nam dobrego, pięknego, magicznego. Natomiast to, co złe, potraktować, jak przeszkodę możliwą do pokonania czy doświadczenie, które miało nas czegoś nauczyć.

Dziękuję za miniony rok. Za to, że jestem zdrowa i w pełni sprawna, podobnie, jak moi bliscy, za to, że mam rodzinę (m.in. dobrych rodziców, dzięki, którym jestem tym, kim jestem i brata, który bawi mnie do łez nawet na odległość...), przyjaciółkę, na którą mogę liczyć (mimo, że od pewnego czasu również dzieli nas sporo kilometrów), pracę i dach nad głową. Dziękuję również za to, że mogę realizować swoją modową pasję, m.in. poprzez prowadzenie tego bloga. Dziękuję tym, którzy go odwiedzają, z uwagą czytają moje wpisy, śledzą od początku, Szczególnie dziękuję osobom, które znają mnie osobiście i kibicują, aby mój modowy pamiętnik trafił do szerokiego grona odbiorców. Oprócz Wam - czytelnikom, chcę podziękować tym, którzy współtworzą moje miejsce w sieci. Mowa tu o osobach, które poświęcają swój czas i są chętni do robienia mi zdjęć. Dziękuję Kasi (która fotografią zajmuje się profesjonalnie), dziękuję mojemu bratu Maksymilianowi (który chęć nie zawsze ma), przyjaciółce Basi oraz kuzynowi Dawidowi. Dziękuję również mojej cioci Ewie, która jest najprawdopodobniej moim największym fanem na Facebook'u. :)

Wielkie podziękowania należą się także markom, z którymi miałam okazję współpracować w roku 2016, tj.: Sammydress, Zaful, Gamiss, YesFashionDressLily, RoseGal, Wholesale, MillybridalFirmoo, Dezzal, Ericdress, FashionMia, StyleWe, Promtimes, Dressthat, Inflatable-Zone oraz Buy Bubble Football.

Nie było okazji, więc teraz życzę Wam, jak i sobie, abyśmy za rok mogli dziękować za wiele więcej. Oby 2017 zaskoczył nas pozytywnymi niespodziankami, pięknymi chwilami, które będą warte tego, aby wspominać je przez całe życie. Wszystkiego najwspanialszego w Nowym Roku! Szczególnie zdrowia, radości, szczęścia, miłości, spełnienia marzeń, wytrwałości w dążeniu do realizacji postawionych sobie celów, sukcesów osobistych i zawodowych oraz wiele uśmiechu na co dzień! :)

1, 2, 3

1, 2, 3

1, 2, 3

1, 2, 3

1

1, 2, 3

1, 2, 3

1, 2, 3

1, 2, 3

1, 2, 31, 2, 3 

1, 2, 3

12 komentarzy:

 1. Wszystkie stylizacje są piękne, obejrzałam z zaciekawieniem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie! :) Cieszę się, że Cię zainteresowały.

   Usuń
 2. O jak dużo kapeluszy <3 Ja uwielbiam wszystkie te stylizacje gdzie łączysz granat i brąz, to twoje kolory, wyglądasz stylowo i z klasą. Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, pokochałam kapelusze kilka lat temu i mam nadzieję, że z wzajemnością. ;) Bardzo dziękuję. Co prawda lubię też pastele i dobrze się w nich czuję, ale granat i brąz to też moje kolory. Dla Ciebie również wszystkiego najwspanialszego w Nowym Roku! :)

   Usuń
 3. great post as usual :)

  http://itsmetijana.blogspot.rs/

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne stylizacje :)) pozdrawiam serdecznie :) woman-with-class.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne stylizacje :)) pozdrawiam serdecznie :) woman-with-class.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Zainspirowałam się wieloma stylizacjami :) Obserwuję od dzisiaj i będę zaglądać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mnie to cieszy. :)
   Dziękuję! Każdy nowy obserwator wiele dla mnie znaczy.

   Usuń

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze.Thank you very much for all comments.