13 maja 2012

♥ New in. In love with second hand.W tym tygodniu byłam w sh. Nareszcie znalazłam idealne jeansy! Pierwszy raz w tym roku... Moi najbliżsi znajomi i rodzina wiedzą dlaczego tak często chodzę w sukienkach i spódnicach. Nawet w zimie. Po prostu nie wyglądam dobrze w spodniach. Głównie dlatego, że często są na mnie za duże lub za długie, a mam już dość przeróbek na siłę. Mam nadzieję, że te jeansy to zmienią, że częściej będę chodzić w spodniach. Kupiłam również jeansowe szorty, które są bardzo modne w tym sezonie. Wyglądają naprawdę świetnie! Znalazłam także piękny, cytrynowy sweter, który będzie świetnie prezentował się z białą sukienką, złotymi szpilkami i dodatkami. 

Niektórzy uważają, że kupowanie w sh to wstyd. Myślałam w ten sposób jak byłam młodsza. Jakieś cztery lata temu byłam właśnie jeszcze tego zdania. Teraz nie przejmuje się tym. Nie interesuje mnie opinia innych, ponieważ łapię szansę! Jeśli mogę kupić coś pięknego, taniego i często unikatowego, to dlaczego tego nie wykorzystać? Polecam! W sh możemy znaleźć rzadko spotykane rzeczy, które również możemy przerobić według swojego pomysłu. Rywalizacja jest ekscytująca! To świetna zabawa!


In this week I was at second hand. Finally I found perfect jeans! My friends and family know why I prefer dresses and skirts even in winter. I just don't look good in trousers. They're always too big or too long. I hope this jeans will change that. I bought denim shorts too which are very fashionable in this season. They look really fantastic! I found beautiful, lemon sweater too which will be great with white dress, gold heels and another gold details.
Some people think that buying at second is a shame. I thought so some years ago but now I don't care. I'm not interested in an opinion other because I'm catching the chance! If I can buy beautiful, cheap and often unique things, so why not to seize an opportunity? I recommend it! At second hand we can find unique and exceptional things which we can alter according to our ideas. Rivalry for something is so exciting!

9 komentarzy:

 1. nice items:)

  Leonor
  thesparklinglemon.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. super, że potrafisz upolować takie cudeńka w sh ;))

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne zakupy :) kurcze ja w sh nigdy nie mogę upolować spodni :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Beautiful sense of style and amazing posts! Would you like to follow each other?

  OdpowiedzUsuń
 5. cute!!!

  http://glamourgirl-bg.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. I just found your blog and I think it is amazing.I am following you now,under name Lilie Marlen,but I don't use any photos so I will be last one on your follower list.I will be honored if you come visit my blog and follow it if you like it Have a nice day
  http://liliemarlen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze.Thank you very much for all comments.