19 maja 2012

♥ New in. Mohito handbags.


Dzisiaj jestem naprawdę w dobrym humorze! Choć staram się być uśmiechnięta każdego dnia i "wyciskać" jak najwięcej się da, zawsze... Wczoraj zdałam kolejny egzamin, dlatego też jestem tak bardzo szczęśliwa! Zostały mi jeszcze dwa na przyszły miesiąc, a potem wakacje!!!

Po moich zajęciach wybrałam się do centrum handlowego, żeby odwiedzić moją dobrą koleżankę. Miałam akurat przy sobie zniżkę 25% z facebook'a na akcesoria w moim ulubionym sklepie: Mohito, dlatego zdecydowałam się do niego również wejść. Kupiłam te dwie torebki, które widać na zdjęciach. Różową do mojej różowej marynarki, a żółtą do żółtej sukienki. Widziałam też inną, śliczną torebeczkę w kolorze pastelowego błękitu, ale zdecydowałam, że nie będę aż tak szaleć i poczekam do kolejnej wypłaty ;)

Życzę Wam udanego weekednu! Ja wybieram się z moją koleżanką na koncert :)


Today I'm in really good mood! Yesterday I passed my exam, so that's why I'm happy!  I have two in next month and then holidays!!!

After my classes I visited my friend at a shopping centre. I had a drop (from facebook) for some accessories  in my wallet so I decided to visit my favourite shop too. I love Mohito! I bought those handbags. I chose pink because I needed something to my pink blazer. I bought yellow too to my yellow dress. I saw another beautiful handbag in blue mint colour but I decided to wait por my next payment ;)

Have a nice weekend. I'm going with my friend for a concert :)
10 komentarzy:

 1. Congratulaion to the exam babe!!

  And the bags are wonderful, I want them hihi

  Hugs Annawii.blogg.se

  OdpowiedzUsuń
 2. ojejku! ale fantastyczne są! <3
  zapraszam do siebie, może masz ochotę się poobserwować? :) Buziole!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zwłaszcza żółta mi się podoba ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Great bags!

  http://themadcreationist.blogspot.it/

  Giuseppe

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładne te torebki :)
  Pozdrawiam, DaisyLine

  OdpowiedzUsuń
 6. Totally inlove with the yellow bag! Please check out my blog xoxo

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze.Thank you very much for all comments.