16 października 2012

♥ The big dream...

Source: http://fotoblogia.pl/2011/05/28/canon-1100d-najciekawsze-testy-i-recenzje

Każdy ma jakieś marzenia... Nie licząc tych podstawowych dotyczących zdrowia, rodziny, dobra na świecie pragniemy też realizować się w swoim życiu pełniąc jakieś role, spełniając swoje największe marzenia... Jedni nie mogą funkcjonować bez uprawiania sportu inni bez aktorstwa czy też pisarstwa, a ja bez mody. Bloga na facebook'u prowadzę prawie rok, tutaj trochę krócej, ale nadal nie jest to czego pragnę... Dlaczego? Ponieważ nie pokazuję Wam tak do końca siebie od strony zewnętrznej, a mianowicie chodzi mi o stylizacje, którymi bardzo chętnie bym się podzieliła. Niestety jak na razie się to nie zmieni, ale będę dążyć do spełnienia swojego marzenia i nie poddam się! Pracuję, więc dam radę! Jakoś dojdę do tego samodzielnie, zarobię na ten aparat i mam nadzieję, że jeszcze Was zaskoczę!


Everyone has some dreams... Not counting these about health, family, good in the world we want also to find fulfilment in our life. We want to fulfil our private dreams... Some people cannot function without the practicing sport other without the acting or also a writing but I without the fashion. Blog on facebook I'm leading almost a year, here a bit more briefly but still it isn't enough... Why? Because I'm not showing you my outfits which I want to present. Unfortunately at the moment it won't change, but I will be aspiring for fulfilling my dream and I won't give up! I'm working, so I will get it! Somehow I will reach it independently, I will earn to this apparatus and I hope that I will surprise you!

3 komentarze:

 1. Hang in there, you will get there :) Let's follow each other!

  WWW.ROXTHEFOX.COM

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny blog, naprawdę interesujący! z przyjemnością będę tu zaglądać częściej ;) mam nadzieję, że mój spodoba Ci się też i zaczniesz go obserwować :)
  http://mademoiselle-brigitte.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. I hope you get to get your camera soon!! Even the cheapest DSLR with a good lens will work!!

  PS. I'd love it if you could visit my blog and follow me if you like it!! :)

  -Stephanie
  @LaminLouboutins.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze.Thank you very much for all comments.