12 listopada 2012

♥ New in. I'm almost ready for early winter...

Lopping Moda || Top Secret

Małymi kroczkami zbliża się zima... Niestety. Dlatego też pomału i spokojnie uzupełniam szafę w cieplejsze rzeczy, choć tego nienawidzę. Oj nie, nie chodzi oczywiście o zakupy głuptaski! To uwielbiam! Mam raczej na myśli nadchodzącą porę roku. Jestem zmarzluchem, kocham lato, więc dlatego jest to dla mnie taka udręka... Mogłabym codziennie chodzić w sukienkach, spódnicach i szortach. W rzeczach zwiewnych, lekkich, cienkich i wygodnych.

Za spodniami nie przepadam, ale muszę się na pewien czas ugiąć, lecz tylko rurkom i legginsom, które są alternatywą właśnie dla spodni. Ostatnio udało mi się zdobyć na wyprzedaży beżowe - widoczne na zdjęciu firmy Top Secret. Kupiłam je ze względu na kolor, ponieważ idealnie będą pasować do przedstawionego wyżej długiego sweterka ozdobionego złotą nitką.

Dodam, że ja nigdy nie jestem gotowa na zimę i raczej nie będę, bo ja człowiek lata jestem! ;)Winter is coming... Unfortunately. Because of that I am trying to change my wardrobe, so I am buying warmer clothes. I hate it! Oh, and I am not talking about shopping of course silly! I adore it! I am talking about winter. Awful season for me. I am a big fan of summer which I adore. I could wear dresses, skirts, short every day. Comfortable things I mean.

I am not a big fan of trousers. Sometimes I can only accept skinny jeans or trousers and leggins. A few days ago I bought this one in beige colour from sales. I choose them beacuse of colour which fitted to this coral sweater.

Oh, and I am not ready for winter and I will never be because I am a person of summer! ;)

1 komentarz:

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze.Thank you very much for all comments.