13 stycznia 2013

♥ New in: Topshop & George things from second hand!

Topshop

George

Topshop

Dzisiaj kolejny post z kilkoma ostatnimi "nowościami" z mojego ulubionego second hand'u "Modna Szafa".


Top w róże - firmy Topshop na grubych ramiączkach, z zipem z przodu, odcinany pod biustem, dopasowana góra, rozkloszowany dół. Nie zwróciłam początkowo na niego uwagi, ale z ciekawości wzięłam do przymierzenia i stwierdziłam, że już go nie oddam...
Koszula również w róże - firmy George, rękaw 3/4, zapinana na guziki, góra dopasowana, od bioder w dół rozkloszowana niczym baskinka. Podobnie jak powyższy top, również była rzeczą, którą zmierzyłam "od tak" i została już ze mną. Czuję się w niej świetnie, niczym w letniej, zwiewnej mini sukience.
Bolerko - firmy Topshop, nowe, z metką, szerokie rękawy, ściągane i wiązane na dole. Jako jedyne z tych trzech rzeczy spodobało mi się bez mierzenia ze względu na ciekawą fakturę i materiał.

Miłej niedzieli :)


Today another post with some recent "news" from my favorite second hand. 

Top of roses - Topshop, with zip on the front, cut under the bust line, fitted top, flared bottom. I paid no attention to it at first but out of curiosity I took it to try on and I found that I did not give... 
Floral shirt - George, 3/4 sleeves, buttoned, up tight, from the hips down globed like peplum. I feel great in it, like in the summer, airy mini dress. 
Bolero - Topshop, new, with tags, wide sleeves, tightened and knotted at the bottom. As the only of the three things I liked without measuring because of the interesting texture and material. :)

Have a nice Sunday :)

7 komentarzy:

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze.Thank you very much for all comments.