26 października 2016

♥ Inflatable Zone.


Inflatable Zone powstała w roku 2008. Przoduje w dziedzinie produktów nadmuchiwanych: piłek, zjeżdżalni, materacy itp. Wyróżnia się doświadczonym personelem, zaawansowaną techniką oraz profesjonalnym sprzętem, potrzebnym do wytwarzania swoich artykułów. Produkty posiadają odpowiednie certyfikaty. Natomiast gwarancja obejmuje rok. Do artykułów dołączone są także narzędzia potrzebne w razie naprawy. Jeśli chodzi o wysyłkę, darmowa jest do Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii, Europy oraz Azji. Przed złożeniem zamówienie możesz spersonalizować swój zakup, poprzez wybór kolorów, wielkości, kształtu czy też loga.


Bumper ball

Tego typu piłka jest bardzo interesującym produktem ze względu na możliwości jakie daje. Mianowicie dostarcza swoim użytkownikom mnóstwo rozrywki oraz ogromnych emocji. Nie tylko podczas rywalizacji, ale także przy upadkach, turlaniu czy też odbijaniu się. To wszystko oczywiście bez jakiegokolwiek ryzyka urazu. W związku z tym, artykuł przeznaczony jest nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci (od 6 roku życia). Dodam, że wykorzystywany jest podczas różnych wydarzeń szkolnych, parafialnych, przyjęciach urodzinowych, wieczorach kawalerskich, akcjach dobroczynnych, itp.


Instrukcja:

1) Przed rozpoczęciem zabawy, upewnij się, że na ziemi nie znajdują się żadne ostre przedmioty.
2) Pozbądź się kluczy, telefonu komórkowego, szkła oraz małych, ostrych elementów dekoracyjnych.
3) Sprawdź stan piłki i upewnij się, że pas oraz uchwyty są poprawnie zainstalowane.
4) Wejdź do piłki według widocznych na niej oznaczeń. Nie turlaj się w innym kierunku niż jest to wskazane.
5) Zapnij pas i trzymaj się obu rączek podczas zabawy.
6) Towarzysz dzieciom podczas zabawy.

7) Do naprawy piłki używaj tylko załączonych narzędzi.

Utrzymywanie i przechowywanie:

1) Dezynfekuj i czyść piłkę regularnie.
2) Przed każdym użyciem sprawdź piłkę. Jeśli znajdziesz jakiekolwiek uszkodzenie, zlikwiduj je za pomocą dołączonych narzędzi.
3) Po zabawie usuń wszystkie zanieczyszczenia, które dostały się do wewnątrz, a także te z zewnątrz.
4) Przed złożeniem i zapakowaniem piłki, upewnij się, że jest czysta i sucha. Przechowuj ją w chłodnym i suchym miejscu.Powyższa zabawka stworzona została z myślą o rozrywkach wodnych. Można wykorzystać ją nad jeziorem, w parku wodnym, basenie czy na wybrzeżu. Przeznaczona jest dla osób od 7 roku życia. Ma 8 metrów długości i 3 metry szerokości. Wykonana jest z polichlorku winylu.

 
 
________________________________________________
* post powstał we współpracy z Inflatable Zone /post arose in cooperation with Inflatable Zone

5 komentarzy:

 1. Extra zabawki, marzy mi się kiedyś wejście do takiej kuli ;p

  OdpowiedzUsuń
 2. znajomi mają firmę z tymi kulkami, swietna zabawa !

  OdpowiedzUsuń
 3. Widziałam kilka razy w telewizji te piłki, do których się wchodzi i pływa się po wodzie :D Chyba bym się trochę bała, ale może kiedyś się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też bym się trochę bała, ale jednak chęć wypróbowania takiego sprzętu, zapewne by wygrała. ;)
   Ja ostatnio widziałam jak za pomocą takiej kuli gra się w kręgle zimą na powietrzu. :D Wskakujesz do takiej na stoku i lecisz w dół, zbijając kręgle w wersji maxi. :D

   Usuń

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze.Thank you very much for all comments.