10 listopada 2016

♥ Rosegal Halloween.


RoseGal to firma założona przez grupę przyjaciół, których łączy zamiłowanie do mody. W swoim sklepie oferują głównie odzież nowoczesną, jak i vintage. Kochają ten styl za subtelną prostotę, modny charakter oraz stylizowaną elegancję. Lecz przede wszystkim widzą vintage jako wyjątkowo ponadczasową modę, która urzeczywistnia i uchwyca esencję w klasycznym fasonie. Kontrastuje to z transformującym oraz ewoluującym charakterem nowoczesnych stylów, które oddają istotę energii miejskiej. Marka, oferując oba style pod postacią odzieży, obuwia i akcesoriów, dąży nie tylko do pobudzania wyobraźni, ale także serc swoich klientów. Zainspirowani naturalnym urokiem, ma jeden, prosty cel: dzielić się miłością do mody, z każdym z Was.

RÓŻOWA BLUZAPINK SWEATSHIRT | CZARNA BLUZABLACK SWEATSHIRT

Co prawda Halloween jest już za nami, ale prezentuję Wam rzeczy, które mimo przydzielenia do konkretnej tematyki i swoim motywom, sprawdzą się również na co dzień.

Bluzy to element garderoby, z którymi polubiłam się dopiero rok temu. Tutaj wybrałam różową z motywem czaszki. Oprócz koloru i nadruku, spodobał mi się krój - tzw. "łódka". Bardzo lubię tego typu modele, ponieważ prezentują się ciekawie. Jeśli chodzi o czarną bluzę, to tutaj zainteresował mnie motyw. Co prawda jest na mnie trochę za duża, ale taki luźniejszy typ wcale mi nie przeszkadza.

PLECAKBACKPACK | KOSZULKAT-SHIRT

Plecak oraz koszulka są wyborami mojego brata. Jeśli chodzi o pierwszy element, to zapewne jego uwagę zwrócił tutaj wizerunek Ricka Genesta znanego bardziej, jako Zombie Boy. Plecak jest bardzo dobrej jakości, solidnie wykonany - ma rewelacyjnie usztywniony tył oraz mocne szelki. Koszulka z równie "strasznym" wizerunkiem jest już słabszej jakości. Natomiast nadruk jest wykonany idealnie.

bluza / sweatshirt - tutaj / here

bluza / sweatshirt - tutaj / here

plecak / backpack - tutaj / here

koszulka / T-shirt

Artykuły oferowane przez firmę RoseGal są naprawdę w przystępnych cenach. Zresztą sami możecie to ocenić wchodząc na stronę sklepu. Warto podkreślić, że wysyłka jest darmowa. Czas oczekiwania: od 7 do 25 dni powszednich. W moim przypadku, zamówienie zostało podzielone na dwie paczki. Pierwsza dotarła po dwóch tygodniach, druga po kolejnych dwóch. Każda rzecz była zapakowana z osobna, w przezroczystych workach, które odpowiednio zabezpieczały je przed uszkodzeniem. Artykuły są bez żadnych wad, dobrej jakości. Szczególnie zachwycona jestem wykonaniem plecaka oraz różowej bluzy.


______________________________________________
* post powstał we współpracy z RoseGal /post arose in cooperation with RoseGal

5 komentarzy:

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze.Thank you very much for all comments.