15 maja 2017

♥ From second hand.


Cześć! :) Nowy tydzień zaczynam zdobyczami z drugiej ręki, które wpadły do mojego koszyka podczas dwóch ostatnich wypadów do sh. Udało mi się (a raczej mojej mamie) wyhaczyć kilka rzeczy, które były na mojej liście, na dodatek nowych, z metkami, co cieszy podwójnie. Zapraszam Was do obejrzenia.

NN

Zabawne, dziewczęce, nieco urocze kapcie to hit, któremu ulegają nawet takie staruszki jak ja. ;) Akurat byłam na kupnie pantofli, a te że trafiły się w moim rozmiarze, o miłej dla oczu kolorystyce, a przede wszystkim nowe, to ostatecznie wpadły do mojej garderoby. Oczywiście dzięki mamie.

George

Rurki z wysokim  stanem w kolorze pastelowego różu marzyły mi się już od kilku sezonów. Jednak do tej pory żadne nie leżały na mnie zbyt dobrze. Powyższe są bardzo rozciągliwe, a co za tym idzie, niesamowicie wygodne. Dla mnie to ogromny plus. Także znalazłam mi je mama, na dziale dziecięcym. ;)

New Look

Jestem fanką długich kamizelek. Mimo, że mam już dwie w swojej garderobie, to skusiłam się na jeszcze jedną. Zachwyciła mnie ciekawy krojem - sporymi rozcięciami po bokach oraz eleganckim, klasycznym wzorem. Ten element garderoby udało mi się kupić nowy, z metkami, również dzięki mamie.

Miss Faceless

Sukienka z chokerem też była na moje liście. Co prawda poszukiwałam czarnej, jednak to beżowa skradła moje serce. Leży świetnie. Tą rzecz również udało mi się kupić nową, z metką.

Brave Soul

Bardzo lubię ołówkowe spódnice wykonane z elastycznych materiałów. Ta ze zdjęcia zainteresowała mnie nie tylko ze względu na klasyczny kolor, do którego łatwo mi będzie dopasować bluzkę, koszulę czy T-shirt, ale zaintrygowała też oryginalnymi paskami u dołu, wykonanymi z siateczki. 

Denim Co.

Na koniec mój ulubiony model dżinsów, czyli zwężane, z wysokim stanem, w ciemnym kolorze i bardzo rozciągliwe. Jak już nie raz wspominałam, takich nigdy za wiele. Te spodnie także znalazłam dla mnie mama.

9 komentarzy:

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze.Thank you very much for all comments.